PartnersLift - Sprzedaż podnośników

Sprzedaż podnośników

O firmie

Posiadamy specjalistyczny sprzęt techniczny oraz wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że sprzedajemy nie tylko nasze usługi, ale przede wszystkim zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

Firma F.H.U "MEDIA-PARTNER" znana jest z wynajmu zwyżek oraz napraw podestów ruchomych i sprzedaży podnośników koszowych zarówno nowych jak i używanych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącą sprzedażą podnośników koszowych na rynek krajowy i zagraniczny podjęliśmy decyzję o wyodrębnieniu nowej firmy, której specjalnością stałaby się wyłącznie sprzedaż wszelakiego typu urządzeń do prac na wysokościach. W ten sposób powstała firma PARTNERSLIFT.

Firma PARTNERSLIFT, przejmując dotychczasowe przedstawicielstwo na Polskę włoskiej firmy TECCHIO, produkującej podnośniki koszowe, swoją ofertę wzbogaciła o hiszpańskiego producenta zwyżek firmę MOVEX oraz belgijskiego producenta podestów ruchomych firmę THOMAS.

Ofertę handlową firmy PARTNERSLIFT cechuje duży wybór specjalistycznych urządzeń do prac na wysokości nowych i używanych.

Naszą ofertę uzupełniamy także o dostęp do oryginalnych części zamiennych, jak również o mobilny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do kontaktu, służąc doradztwem technicznym w doborze najodpowiedniejszego podnośnika koszowego, zwyżki, podestu ruchomego dla Państwa potrzeb.

Oferujemy także pomoc przy załatwianiu formalności związanych z finansowaniem zakupionej u nas maszyny.

Klient jest dla firmy PARTNERSLIFT najwyższym priorytetem. Produkty naszych dostawców cechuje wysoka jakość, niskie koszty oraz duży komfort pracy na wysokości.